20150513143845

У передмісті Львова трагічно загинула маленька дівчинка. Діанка впала з велосипеда — розірвалась артерія. Швидка допомога їхала до дитини майже годину.

Родичі та сусіди самотужки намагалися спинити кров. Дитина померла в лікарні від втрати крові, а міліція відкрила за фактом кримінальне провадження.

Невеликий насип з асфальту для 11-річної Діанки став останньою вершиною, яку вона подолала, вона їхала на велосипеді, перечипилася через нього і порвала артерію. Далі дівчинка зі своїм другом побігли по допомогу. Діанка зробила лише кілька кроків і впала.

Сусіди дівчинки з паралельної вулиці вдома надавали їй першу медичну допомогу. Викликали швидку. Втім вона у Винники їхала майже годину. На станції швидкої допомоги виправдуються. Машина б вчасно приїхала, але стали на заваді затори.Коли ж дівчинку таки привезли до 8 міської лікарні, врятувати її вже не вдалося. Причина — втрата крові і дуже складне поранення.

Недбальство чи жахлива трагедія — це перевірятимуть правоохоронці. За цим фактом відкрите кримінальне провадження за ознаками частини першої статті 115 ККУ — умисне вбивство, санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі терміном від 7 до 15 років.

Поки що родина Діанки оговтується від горя. Про позов не думають. Запевняють — не на лікарів треба нарікати, а на владу.

11-річна Діана єдина дитина. У неділю її мама повернулася з-за кордону, аби побути з донькою. Втім сьогодні вона провела її в останню путь.

 

 

Джерело: Корупція.Інфо