Про це сьогодні, 18 червня, повідомив кореспондент IA ZIK, передає Корупція.Інфо

Нагадаємо, що сержант Іван Альберт служив у 80-й аеромобільної бригаді. У грудні 2014 року через осколкове поранення у ногу він повернувся додому й лікувався у львівському шпиталі. Але згодом знову вирушив на Схід – допомагати бойовим побратимам захищати Донецький аеропорт.

Життя десантника Івана Альберта на 37 році обірвалося 23 січня 2015 року. За особисту мужність і високий військовий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, його посмертно нагороджено орденом «За мужність» ІII ступеня. Загиблий був батьком двох дітей.Похований Іван Альберт на цвинтарі рідного села Дубаневичі. Після освячення меморіальної таблиці на могилі відправлено панахиду, запалили лампадки та поклали квіти.

У неділю, 21 червня о 15 годині, у селі Вишня, що на межі міста Рудки Самбірського і Городоцького районів, на фасаді багатоповерхового житлового будинку також буде відкрито меморіальну дошку загиблому воїну  Іванові Альберту.

У цьому висотному будинку с. Вишня Іван Альберт був сусідом Героїв України Володимира Топія і Володимира Жеребного, котрі навічно зачислені до когорти героїв Небесної сотні.