Головні новини Львова
Подобається

На Львівщині виявили 11 незаконних обмінників

17/10/2014     Автор: Яна Романська
На Львівщині виявили 11 незаконних обмінників

Працівники Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю ГУМВС України у Львівській області з першого жовтня займаються виявлення не облікованих угод купівлі-продажу валюти та припинення діяльності так званих "валютників"..

Особливу увагу правоохоронці приділяють виявленню так званих «елітних валютників», які у змові з банківськими працівниками здійснюють купівлю-продаж значних сум у валюті.

За період проведення операції правоохоронці виявили 47 фактів порушень правил проводження валютних операцій, під час яких вилучено 24 000 доларів США, 227 000 гривень, 4500 євро та 5230 злотих. За усіма фактами складені адміністративні протоколи за ч.1 ст.162 (порушення правил про валютні операції) КУпАП.

Правоохоронці виявили 11 незаконних пунктів обміну валюти та спільно з фахівцями Національного банку України у Львівській області перевірили діяльність 14 ТзОВ, працівники яких займаються валютними операціями. Під час перевірок, виявлено системні порушення валютного законодавства України у всіх ТзОВ.

 

Джерело: Galnet