Обвинувачений довгий час переслідував свою жертву, щоб підібрати найбільш підходящий момент для нападу, передає Корупція.Інфо

Футбольний тренер звинувачується в згвалтуванні школяра на очах у його родичів, а потім у їх вбивстві. Щоб приховати докази, обвинувачений, який був ідентифікований  як Томас Н., згідно швейцарських законів про конфіденційність, спалив будинок разом з тілами вбитих, повідомляє Mirror.

13-річна жертва Томаса жила неподалік від нього. Чоловік тривалий час переслідував дитину і його сім'ю, щоб ретельніше підготуватися до нападу. В день трагедії він дочекався, коли батько хлопчика поїде на роботу, а потім увірвався в його будинок, зв'язав школяра і його 19-річного брата з подругою. З собою у обвинуваченого був рюкзак з наручниками, ножем, електричною запальничкою, клейкою стрічкою, рукавичками, пов'язкою на рот і секс-іграшками.

Потім він відвіз маму хлопчика в банк, щоб вона зняла йому гроші, після чого вони повернулися в будинок в Рупперсвіле. Томас згвалтував хлопчика на очах у родичів, після чого перерізав всім горло і підпалив будинок, щоб приховати докази. Повернувшись до себе додому, обвинувачений як ні в чому не бувало пішов гуляти разом зі своєю мамою і собакою і незабаром поїхав в ресторан до колег.

Популярне: "У нас багато змін": Нові правила здачі на права. Як тепер українці проходитимуть тести

Слідству також вдалося встановити, що Томас скачав більше тисячі відео з дитячою порнографією і понад 10 тисяч аналогічних фотографій з 2011 року. Крім того, чоловік підробив документи про освіту. Прокурор зажадав для обвинуваченого довічного ув'язнення.