З 1 січня 2019 році мінімальна зарплата в Україні виросте на 447 грн. Зараз мінімалка становить 3723 грн, а в січні ця сума виросте до 4170 грн.

Про це пише Сегодня.

«У наступному році мінімальна заробітна плата з 3723 грн, станом на сьогодні, виросте до 4 170 грн. Тобто з 1 січня 2019 року підвищення », – розповів прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

Також вже з 1 січня наступного року військових пенсіонерів чекають надбавки до виплат. В середньому пенсії виростуть на 25%.

Як нещодавно повідомляв міністр соціально політики Андрій Рева, в країні близько 550 тис. Пенсіонерів-силовиків, а середня їх пенсія – 4900 грн. Надбавка складе 1225 грн, що потребують додаткових 8 млрд грн в рік.

З 1 січня 2019 р зарплата науково-педагогічних працівників зросте на 20%. Про це нещодавно повідомила міністр освіти і науки України Лідія Гриневич. До слова, зарплати інших педагогічних працівників, як і всіх інших бюджетників, в наступному році виростуть на 9%.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

«За останні два роки ми суттєво підвищили зарплати педагогам – вчителям, вихователям у дитсадках. Однак жодне з цих підвищень не стосувалося викладачів – науково-педагогічних працівників, які працюють в наших університетах. Цього року саме вони отримають найбільше збільшення заробітної плати – на 20% », – заявила Гриневич.

Аналітик Українського інституту майбутнього Юрій Романенко разом з виконавчим директором Фонду Блейзера Олегом Устенко обговорили, як третя хвиля глобальної кризи вдарить по економіці України в 2019 році.