Депутат Запорізької облради Тетяна Ковиліна, раніше виключена зі складу фракції партії УКРОП в облраді, заперечує це рішення. Сьогодні відбулося перше судове засідання у Шевченківському районному суді за її позовом до голови обласної організації партії УКРОП Ярославу Гришина. Про це Тетяна Ковиліна повідомила на своїй сторінці в Фейсбук.За її словами, суддя прийняла рішення залучити до слухань цієї справи всіх членів фракції УКРОП в облраді.
Нагадаємо, що що Тетяна Ковиліна пройшла до облради від партії «УКРОП», але пізніше через конфлікт з керівником обласної організації УКРОП Ярославом Гришина вона залишила лави партії. Зараз вона послідовно критикує Ярослава Гришина. Однопартійці звинуватили її у співпраці з Опозиційним блоком, вона в свою чергу заявила про нецільове використання коштів благодійного фонду, створеного дружиною Ярослава Гришина.
1 вересня на лінійці в ліцеї «Логос» невідомі хулігани облили зеленкою Тетяну Ковиліну. Її близькі звинуватили в цьому депутатів кропу. Колишні однопартійці Тетяни Ковиліної відхрестилися від цих звинувачень.