новый коллаж yjn afeyl

Інтерпол відмовився оголосити у міжнародний розшук колишнього генерального прокурора України Віктора Пшонку, екс-міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка та екс-заступника глави МВС Віктора Ратушняка

Про це в інтерв’ю «Українським Новинам» заявив керівник українського бюро Інтерполу Василь Неволя. Новину передає Корупція.інфоЗа його словами, там дійшли висновку, що їхній розшук із використанням системи Інтерполу суперечить вимогам третьої статті статуту організації (заборона будь-якого втручання у справи, що мають політичний, військовий, расовий і релігійний характер) і не відповідає принципам дотримання нейтралітету з боку Інтерполу.

Неволя додав, що, аналізуючи характер і зміст підозр, які висунуто всім колишнім представникам влади у справах Майдану, експерти Інтерполу дійшли висновку, що це пов’язано зі зміною політичної ситуації у країні.

Він також наголосив, що можливість притягнення їх до відповідальності зберігається, але при цьому не можуть бути використані механізми, засоби і канали зв’язку Інтерполу.