Головні новини України
Подобається

“Моя точна копія …”: Луценко знайшов себе в альбомах есесівців з дивізії “Галичина”

12/05/2018     Автор: Ігор Нагорний
“Моя точна копія …”: Луценко знайшов себе в альбомах есесівців з дивізії “Галичина”

Генеральний прокурор здивував українців заявою про свого двійника, передає Корупція.Інфо

Під час виступу в "Острозькій академії" Юрій Луценко виссказал свою думку про те, що найбільшою катастрофою 20-го століття стали дві ідеології: нацистська і комуністична. На думку чиновника, найстрашнішим було те, що українці розділилися на дві частини.

Популярне: «Дитина від Януковича, скандали і ферма з виробництва сперми»: Куди поділася і чим займається скандальна коханка Віктора Федоровича

"Для нашої країни ціна і комунізму і фашизму не теоретична, а дуже добре відома … 100 років тому відбувалася ситуація, дуже схожа на ту, яку ми сьогодні переживаємо. Українці протистояли українцям, аж до збройних переворотів", – заявив він.

Величезною проблемою ідеології за словами Юрія, є те, що люди сліпо вірять в свою правоту, сподіваючись на щасливе життя, яке обіцяють то одна, то інша сторона. Луценко додав, що в ті часи українцям доводилося вибирати одне з менших зол і додав, що часто замислюється, що було б, якщо його сім'я народилася в західній Україні.

"Я дивився фотоальбом "Дивізія Галичина". Я його випадково відкрив на одній сторінці, бачу свій портрет. Моя точна копія 8-го класу, тільки в німецькій формі. Ваффен СС. Я зрозумів, що якби мої батьки народилися не в Чернігівській області , а, наприклад, в Дрогобичі, можливо, все було б по-іншому в нашій родині.