Про те, що у Віктора Януковича була коханка, вся Україна дізналася в 2014 році, після того як екс-президент втік до Росії. У його маєтку в «Межигір'ї» знайшли фотографії та речі невідомої блондинки. Що стало з співмешканкою скандального політика, дізналася редакція Корупція.Інфо.

Полежай Любов Леонідівна народилася в 1975 році в Єнакієвому, там же де і сам Янукович. Про її дитинство і юність майже нічого не відомо. Єдине, що нашій редакції вдалося дізнатися, що з екс-президентом дівчина познайомилася задовго до того, як вони стали жити разом. Янукович відразу виявив до неї симпатію і всюди тягав за собою.

Популярне: 11 гривень за один куб: З 1 червня в Україні прогнозують різке подорожчання газу

У 2003 році, коли він вперше став прем'єром він забрав її разом з чоловіком до Києва і запропонував посаду головного спеціаліста Управління адміністративних будівель Кабінету міністрів. Колишній чоловік скандальної коханки розповідав, що після Помаранчевої революції Янукович влаштовує жінку офіціанткою в комплекс, на території якого був штаб Партії Регіонів і кабінет Януковича. Уже в 2006 році, коли Янукович знову став прем'єром, Любов призначили головним спеціалістом апарату прем'єр-міністра під керівництвом Льовочкіна.

Тоді ж Янукович зажадав від жінки, щоб та розлучилася зі своїм чоловіком. У 2007 вона звільняється з Кабміну і стає особистою помічницею нардепа Юлії Льовочкіної. Виявилося, така рокіровка була недаремною. Дівчина просто значилася і отримувала зарплату, при цьому нічого не роблячи. До речі за такою ж схемою влаштували і сестру Люби – Надію. Вона вважалася помічницею нардепа Андрія Кравця, а потім і Юлії Ковалевської. Хоча при цьому Надя була особистим кухарем самого Януковича. При цьому сестри заробили понад 400 тисяч гривень зарплати.

До речі шлюб зі своєю офіційною дружиною Людмилою, політик розірвав тільки в 2016 році.

Після того, як Янукович став президентом, він забрав Любов з собою в «Межигір'я» разом з її дочкою Марією від першого шлюбу. Батько дитини Єгор розповідав, що йому просто забороняли бачитися з дочкою.

«Перестала відповідати на дзвінки та повідомлення в інтернеті. Але я і не здивувався – таке вже бувало. Їй забороняли спілкуватися зі мною цілих півтора року – в 2010-2011 »

Крім свого колишнього чоловіка, Любов кинула і свого батька, Леонід Ізмаілович зізнавався, що дочка після того як поїхала до Києва більше ніколи не виходила на зв'язок. До речі обзавелася коханка Януковича і непоганим бізнесом в Києві, їй належав елітний спа-салон, благодійний фонд «Дорога майбутнього» та санаторій «Славутич».

У 2014 році Віктор Федорович в поспіху залишає країну і відправляється через Крим до Росії. Не залишив він в Україні і свою Любов. За повідомленнями самого політика, він поїхав в Ростов-на-Дону. Але як виявилося, насправді він проживав в Підмосков'ї в Баковці, де його бачили з Любов'ю. Російський виконавець Йосип Кобзон стверджував, що його дача знаходиться поруч з дачею Януковича і він неодноразово був свідком того, як екс-президент йшов в запій і влаштовував скандали. Після чого Люба спробувала втекти з дочкою.

Але мабуть коханці помирилися і переїхали жити до Пітера, а потім і в Сочі. До речі в минулому році Віктор Янукович у своєму інтерв'ю проговорився про те, що виховує трирічного сина. Його могла народити політику тільки Любов. Але ось знімків маленького хлопчика знайти не вдалося, не признався Віктор і про ім'я свого спадкоємця.

Зараз же Любов вже отримала новий паспорт РФ, повернувши собі дівоче прізвище (Садикова) і відкрила своє фермерське господарство. Відомо, що підприємство займається розведенням буйволів і продажем репродукційного матеріалу.

До речі на Любов залишається записаним і український спа-салон, але за словами «нового власника», жінка просто залишилася в паперах власником будівлі. Дочка Маша вчиться в 5-ї гімназії в Сочі в 10-му класі.