Ми часто розповідаємо про події та скандали, які відбуваються в життя очільників найбільших міст України. У той час забуваючи, що життя в чиновників у менших містах деколи буває ще насиченішим та провокативнішим. Саме тому, редакція Корупція.Інфо вирішила розповісти вам про очільника Золочева – Ігоря Гриньків.

Пан Ігор займає крісло голови міськради вже не першу каденцію, тож довкола його персони «гуляє» вдосталь цікавої інформації.

Наприклад, чинний мер має чималенький рахунок в банку і список нерухомості, але, звісно ж, більшою частиною майна володіє кохана дружина – Леся Гриньків. У них і земельні ділянки в мальовничих куточках Золочівщини, і офіси у найкращих районах, і кафе, і склад… Цей список можна продовжити ще багатьма «і», але навіть попри це, містяни довіряють йому і більшість з них абсолютно не цікавить звідки ж у простого чиновника гроші на все це.

Допоміг батькові нажити слави і його ж рідний неповнолітній син. Влітку минулого року Львівщиною прокотилася звістка про нічний дебош. Тоді група п’яних молодиків посеред ночі влаштувала в місті справжнісінький шабаш: вони не лише несамовито шуміли, а й побили охоронця в місцевому парку. А знаєте чому? «Хлоп’ята» просто хотіли пострибати на батуті.

Звісно ж, поліціянти затримали хуліганів, але сина мера відправили в лікарню, а справу «зам’яли».

Популярне: "Додали в середньому по…": Хто з українців цього місяця отримає перераховану пенсію

На початку цього року Гриньків відзначився доброю справою: вирішив допомогти громаді вірян зберегти старовинні елементи іконостасу, за які розгорілася справжня боротьба.

Вчора про одіозного мера знову заговорили. У місті днями мають відкрити новий кінотеатр, але знову ж: як без скандалів? Річ у тому, що за земельну ділянку, де має бути побудований 3 зал кінотеатру і фойє, досі триває судова тяганина з мерією. Чиновники міськради знову вирішили довести свою правоту і викликали на територію закладу поліцію, а згодом приїхали і самі – разом з паном Ігорем. Як стверджують очевидці, міський голова влаштував справжню виставу: кидався камінням, ламав паркани…

Чим закінчиться вся ця ситуація і як довго Ігор Гриньків ще просидить у кріслі міського голови – поки невідомо, але є «правління» містяни точно запам’ятають надовго.