У Кабінеті Міністрів переглянули соціальний норматив споживання природного газу при індивідуальному опаленні для нарахування розміру субсидій.

Про це йдеться у відповідній постанові уряду, передає Корупція. інфо

Так, норматив знизили з 5,5 куб. м на 1 кв. м до 5 куб. м, в місяць опалювального сезону, починаючи з 1 травня 2017 року.

Крім того, переглянуті соціальні нормативи використання теплової енергії для централізованого опалення (теплопостачання) абонентами, чиє житло обладнано будинковими та/або квартирними приладами обліку – з 0,0548 до 0,0431 Гкал Гкал на 1кв. метр опалювальної площі на місяць в опалювальний період.

Що стосується електричної енергії для індивідуального опалення, то норматив змінений з 65 кВт • ч до 51 кВт • год на 1 кв. метр опалювальної площі на місяць в опалювальний період.

Популярне: Через це їздити зможуть лише одиниці: українських водіїв чекають кардинальні зміни. Дешевше буде пересуватися на таксі

В уряді пояснили, що відповідне рішення не передбачає здійснення перерахунку діючих розмірів субсидій, оскільки вступає в чинності лише 1 травня 2017 року.