СБУ

Підозрюваний у вбивстві офіцера СБУ у Волновасі Денис Гордєєв

Підозрюваний у вбивстві Денис Гордєєв був затриманий зі зброєю, він переховувався від правоохоронців.

Суд заарештував на два місяці Дениса Гордєєва, затриманого за підозрою у вбивстві офіцера СБУ Віктора Мандзіка у Волновасі Донецької області. Про це заявив в ефірі телеканалу Інтер радник голови СБУ Маркіян Лубківський.

"СБУ виконала свій моральний обов'язок, насамперед перед сім'єю загиблого Віктора Мандзіка… Підозрюваний у вбивстві Денис Гордєєв був затриманий, затриманий зі зброєю, він переховувався від правоохоронців. У суботу було рішення суду про обрання запобіжного заходу для Гордєєва – арешт на два місяці", – сказав він.

Лубківський зазначив, що цей злочин "не має ніякої політики, це чистий кримінал".
Раніше радник глави МВС України, народний депутат Антон Геращенко повідомив, що допомогу в пошуку підозрюваного у вбивстві надав народний депутат Андрій Денисенко, помічником якого працював Гордєєв.

Вбивство у Волновасі: СБУ підійшла до ключового етапу розслідування

Нагадаємо, капітан СБУ Віктор Мандзік був убитий у Волновасі 21 березня. Голова СБУ Валентин Наливайченко повідомив, що він загинув від рук членів злочинного угруповання, яке займалося контрабандними поставками товарів у окуповані частини Донецької і Луганської областей.

Згодом Денисенко підтвердив, що його помічник Гордєєв вбив співробітника СБУ.
 

27 березня Президент України Петро Порошенко повідомив що Гордєєв був затриманий при спробі нелегального перетину кордон.

 

 

Джерело: Корупція.Інфо