Україна не має наміру вести переговори з країною, яка щодня завдає ударів по енергетичних об’єктах, аби в 21-му столітті змушувати цивільних громадян мерзнути.

Про це повідомляється на  Twitter-акаунті радника голови Офісу президента Михайла Подоляка.

” І ще раз про переговори – для “особливо наполегливих”. Росія щодня умисно б’є по енергетичних об’єктах, щоб узимку 21-го століття заморозити мирних громадян іншої країни. Хочете віддати їм частину країни як “подарунок” за холодний геноцид? І чи надовго це зупинить ru-людожерство?”, – пише Подоляк.

Нагадаємо, нещодавно повідомлялось про те, що внаслідок низки ракетних ударів Росії по енергетичних об’єктах України, українців закликали обмежити електропостачання, аби не перевантажувати мережу під час ремонту. Агентство розкривало усі подробиці про віялові відключення.

За словами радника міністра енергетики Олександра Харченка, внаслідок останніх ракетних ударів Росії, в Україні було пошкоджено близько 40% загальної інфраструктури та генеруючих потужностей. Деякі з пошкоджень, є доволі серйозними.

Харченко одразу зауважив що в Україні можливі не лише аварійні, а й планові відключення, щоб не перевантажувати мережу та спростити процес відновлення зруйнованої інфраструктури.

Через деякий час було прийнято рішення запровадити в Україні обмеження на електропостачання. Українців попередили, що у разі ігнорування заклику до мінімізації споживання, по усій території країни можливі віялові відключення.