JPG

8 квітня, працівники управління державної служби боротьби з економічними злочинами затримали в службовому кабінеті  посередницю, яка отримала 3 тисячі гривень для  секретаря районної призовної комісії та лікаря військово-лікарської комісії об’єднаного районного військового комісаріату. Неправомірну вигоду вимагали  за  видачу висновку про непридатність до військової служби призовника.

За словами начальника Управління державної служби боротьби з економічними злочинами Станіслава Маклакова, в кінці березня мати призовника звернулась в міліцію про вимагання у неї коштів за видачу фіктивної довідки про стан здоров’я її сина для ухилення від проходження строкової служби в армії.

Читайте також: Черговий високопосадовець у Харкові погорів на хабарі

За матеріалами працівників управління боротьби з економічними злочинами районною прокуратурою було відкрите кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).

Читайте також: Львів’янка отримала 6 тис. $ хабара за допомогу у працевлаштуванні

Такий злочин карається позбавленням волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна та зі спецконфіскацією.

Триває слідство.

Джерело: Корупція.Інфо.