хабар

Державний службовець, депутат районної ради від ВО «Батьківщина» за 8 тисяч гривень неправомірної вигоди сприяв фізичним та юридичним особам в отриманні дозвільних документів на будівництво та розміщення тимчасових споруд.

Про це повідомили в департаменті захисту економіки Національної поліції України, передає Корупція.Інфо.

Згідно з повідомленням, працівниками управління захисту економіки у Вінницькій області Національної поліції України посадовця було затримано під час отримання неправомірної вигоди у сумі 2 тисячі гривень. Ідеться про керівника відділу архітектури, головного архітектора однієї з районних рад Вінниччини.

Раніше за даним фактом слідчим управлінням Головного управління Національної поліції у Вінницькій області відкрито кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.

Наразі вирішується питання щодо затримання посадовця у порядку ст. 208 КПК України та повідомлення йому про підозру.