У Солом'янському районі Києва 29 жовтня було скоєно напад на депутата Київради (фракція ВО "Свобода") Володимира Назаренка.

Як повідомило джерело, це сталося на проспекті Перемоги близько 23:30.

Двоє невідомих чекали Назаренко біля його будинку. З кийками в руках вони кинулися до депутата – той почав тікати. Чоловіки наздогнали свободівця і завдали кілька ударів кийками.

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

Правоохоронцям Володимир Назаренко заявив, що крім кийок у одного з переслідувачів в руках був ніж, а в іншого – пістолет.

"Важко повірити, що і ніж, і пістолет, і кийки одночасно. Тим більше, що переслідування зайняло всього 30 секунд. Може у страху очі великі. Може Назаренку вигідно, щоб всі вважали ніби його хотіли вбити", – розповіло джерело.

Депутата відвезли в Лікарню швидкої медичної допомоги на вул. Братиславській – в відділення політравми. Попередній вердикт медиків – удари і гостра реакція на стрес.

Відзначимо, що 28 жовтня на київській АЗС Glusсo націоналісти завадили жінці оплатити паливо на заправці. У автомобілі у цей час перебувала дитина-інвалід.

За словами активістів, АЗС пов'язана з Віктором Медведчуком і покупниця "спонсорує російський бізнес". Відбулася словесна суперечка, відео якої на своїй сторінці у Facebook оприлюднив Сергій Коптєлов.

"Націоналісти на чолі з свободівцем депутатом Київради Володимиром Назаренком блокували автомобіль жінки на одній з заправок Glusko. Не давали оплатити бензин, обклеїли всю машину агітаційними налiпками і питали: "Ви були на фронті?" – уточнив Коптєлов у коментарі до запису.

\