Народний депутат України від партії "Народний фронт" Олександр Горбунов поставив свій позашляховик Toyota Land Cruiser (державний номерний знак АН 3555 СА) на паркувальне місце для інвалідів і демонстративно відмовився поступатися його дівчині-інваліду.

Така інформація розміщена на сторінці Facebook групи "Герой паркування".

Так, 19 травня, близько 20:00, дівчина-інвалід приїхала до свого будинку по вул. Ахматової і захотіла припаркуватися на виділене ЖЕКом їй місце, позначене відповідною розміткою.

Однак, цього зробити не змогла, так як місце для інвалідів було зайнято. Дівчина викликала ДАІ. Через 20 хвилин вийшов чоловік у дорогому костюмі і з ним висока блондинка.

"У ході розмови, я сфотографувала його, а пізніше ідентифікувала – це народний депутат "Народного фронту" Олександр Горубнов. Його супутниця – Ольга Червакова – депутат від Блоку Порошенко. Депутат мені відповів: "я розумію вашу проблему, але ви не можете скористатися своєю перевагою", – розповіла дівчина. Після цього, "народний фронтовик" сів в автомобіль і вирішив втекти з місця порушення.

Дівчина заблокувала джип своєї інвалідним візком і зажадала почекати приїзду ДАІ. В результаті, співробітники ДАІ так і не приїхали, а депутат поїхав без будь-яких штрафів."Простоявши півтори години на вулиці, зробивши купу дзвінків у міліцію і затримавши на деякий час порушника, я так і не змогла домогтися, щоб його покарали. Штраф невеликий – кілька сотень гривень, але це для мене справа честі. Будь ласка, допоможіть довести депутатам і людям, що місця для паркування інвалідів – це не просто порожні паркомісця, які тільки і чекають нахабних водіїв. І ми теж не порожнє місце", – написала дівчина.

215401