нар

Народний депутат партії "Народний фронт" Сергій Драюк не задекларував вклади в статутні фонди принаймні десяти фірм.

Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру підприємств і організацій, повідомляють "Наші гроші", передає Корупція Інфо

Згідно з затвердженою формою подачі декларації про доходи, Драюк був зобов'язаний надати інформацію про розмір внесків до статутного капіталу товариства, підприємства чи організації — своїх і своєї родини.

У декларації за 2014 рік нардеп не вказав внесків у статутний капітал жодної з фірм. А в декларації за 2013-й Драюк вказав лише 2 тис. грн статутних внесків.

Разом з тим, за даними ЄДРПОУ, нардеп вже більше п'яти років є співвласником не менше восьми юридичних фірм і ще двох компаній, що займаються нерухомістю. Сума статутних внесків Драюка перевищує 117 тис. грн.

Сергій Драюк має частки в таких фірмах правової та адвокатську сфери: ТОВ "Верітас " Альфа", частка — 33%, співвласник з 2000 року, Адвокатське об'єднання "Адвокатська Компанія "Верітас", частка — 21%, співвласник з 2011 року, ТОВ Фірма правового захисту "Верітас", частка — 1,3%, співвласник з 2000 року, ТОВ "Верітас-Інформ", частка — 33%, співвласник з 2003 року, ТОВ "Верітас " Пік", частка — 33%, співвласник з 2003 року, ТОВ Фірма "Верітас", частка — 33 %, співвласник з 2003 року, ТОВ "Верітас " Дельта", частка — 23%, співвласник з 2000 року, ТОВ "Верітас " Лекс", частка — 23%, співвласник з 2000 року.

Крім того, Драюк є одним з кінцевих бенефіціарів корпорації "Верітас", яка також займається правовою діяльністю. Її власниками вважаються згадані вище ФПО "Верітас", "Верітас " Лекс" і "Верітас " Дельта", в яких Драюк має частку. Також нардеп є одним із співвласників двох фірм, які займаються орендою та експлуатацією нерухомого майна. У ТОВ "Верітас Плюс" його частка становить 0,12%.

Також одним із співвласників значиться компанія ТОВ "Верітас " Абсолют". Драюк є співвласником з 2000 року. У ТОВ "Верітас " Абсолют" частка Драюка становить 1,3%, він її співвласник з 2003 року.

Згідно декларації, Драюк в 2014 році мав загальний дохід 174 тис. грн, а члени його сім'ї — 25 тис. грн. Також нардеп з родиною має дві земельні ділянки розміром 0,6 га кожен, квартиру 42 кв. м, авто Toyota Corolla і Chevrolet Aveo 2007 року випуску. Крім того, Сергій Драюк з сім'єю задекларували 470 тис. грн на банківських рахунках.

Сергій Драюк став депутатом Ради від "Народного фронту" в 2014 році. Зараз він також є головою підкомітету з питань державного соціального страхування комітету ВР з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення. У парламенті Драюк працював в Державній виконавчій службі на посаді начальника управління організаційного та кадрового забезпечення. Служба підпорядкована Мін'юсту, очолюваний Павлом Петренко (також з "Народного фронту").