Компенсацію за закордонні відрядження в 2016 році отримали 100 депутатів Верховної Ради. Народним обранцям виплатили понад вісім мільйонів гривень з держбюджету.

Про це йдеться у звіті апарату Верховної Ради. Голова парламенту Андрій Парубій отримав 73,5 тисячі гривень компенсації. Його першому заступнику Ірині Геращенко відшкодували 229,6 тисячі, а заступнику Оксані Сироїд – 56,2 тисячі гривень, передає Корупція.Інфо

Керівник парламенту в минулому році їздив з візитами в США, Канаду, Польщу, Туреччину, Литву. Двічі він відвідував Італію та Францію.

Геращенко сім разів їздила до Мінська, де брала участь у засіданні робочої підгрупи з гуманітарних питань в рамках тристоронньої контактної групи із врегулюванню ситуації на Донбасі.

З фракції "Блок Петра Порошенка" 32 депутати отримали компенсацію. Серед них голова постійної делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи Володимир Ар'єв – 426 тисяч гривень, а також заступник голови фракції Олексій Гончаренко – 172 тисячі гривень.

Компенсацію отримали й представники "Народного фронту". Гроші виплатили 22 депутатам, в тому числі голові фракції Максиму Бурбаку – 5,4 тисячі гривень і депутату Леоніду Ємцю – 328,5 тисячі гривень.

Відшкодування витрат на відрядження отримали 10 парламентаріїв із фракції "Батьківщина". Компенсацію виплатили Сергію Власенку – 304 тисячі гривень і заступнику голови фракції Сергію Соболєву – 277 тисяч гривень.

Крім того, гроші з держбюджету за відрядження отримали 10 депутатів від фракції "Об'єднання" Самопоміч", вісім депутатів від Радикальної партії Олега Ляшка, шість депутатів від "Опозиційного блоку", чотири представники групи "Партія "Відродження", а також п'ять позафракційних народних обранців.