Користувачі соцмереж розшукали по фото одну з красунь, яка найактивніше фотографувалася з президентом (на фото – зліва від Володимира Путіна) в День міста в Москві на Червоній площі.

У Twitter висміяли зустріч Володимира Путіна з нареченими, що потрапила в об'єктив журналіста кремлівського пулу Дмитра Смирнова. Одна з «наречених», @evgenia_alex, сама виклала святковий знімок на свою сторінку в Instagram і зізналася, що насправді в День міста заміж не виходила, а просто «виступала».

  

З аккаунта @evgenia_alex стає зрозуміло, що дівчина часто прикрашає своєю присутністю різні світські заходи. 

«Шукаю красунь для рекламних зйомок, шоу-румів, показів, заходів. Якщо я вам написала в direct – то ви одна з них, якщо немає – чекаю повідомлення від вас », – говорить про себе« наречена ». Це і наштовхнуло користувачів соціальних мереж на думку про те, що, швидше за все, і інші красуні, які фотографувалися з президентом, – дівчата з ескорту і шоу-румів.  .Нагадаємо, що в цю суботу під час святкування Дня міста в Москві журналіст Дмитро Смирнов опублікував відео, на якому Володимир Путін як би випадково зустрічає учасниць міської весілля. Дівчата просять президента сфотографуватися з ними, він погоджується. «Не до женихів, якщо повз проходить Путін», – прокоментував Дмитро Смирнов своє відео.