На Філіппінах відбулась найдивніша церемонія одруження: убита горем дівчина вирішила вийти заміж за свого мертвого коханого

Відзначимо, що даний “захід” відбулося в провінції Ісабела. 19-річна Зарін прийшла на похорон свого улюбленого Джейка Ентоні Макадангданга у весільній сукні. Над труною убита горем дівчина промовила традиційну клятву й одягла кільце на свій палець.


Друге кільце вона поклала на руку свого нареченого, так як надіти прикрасу на задубіли пальці не вдалося. У сімейному кодексі Філіппін сказано, що шлюб не буде вважатися, якщо один з партнерів не дав добровільної згоди. Про посмертний шлюб в офіційних документах ні слова.

Місцеві ЗМІ зазначають, що наречений Зарін був убитий в серпні місцевим бізнесменом Аароном Крістіаном Рейєсом. Відомо, що він спеціально на своєму автомобілі врізався в Макадангданга і його друзів, які їхали по дорозі на мотоциклах.

Популярне: Українці розбилися в авіакатастрофі: перші подробиці


До цього, за словами близьких, покійний посварився з бізнесменом в одному з барів, після чого сварка перетворилася на бійку. У ДТП, в результаті якої загинув Макадангданг, постраждало вісім юнаків.

Відомо, що загиблий хлопець тільки закінчив школу і намагався знайти роботу в сусідніх країнах. Вони були у стосунках з Зарін зі школи, тому сім’я нареченої дозволила провести подібну церемонію.

Також повідомлялося, що по Києву розгулював канцлер, який веселився на весіллі з Путіним. Київський мер Віталій Кличко прогулявся по Хрещатику і Майдану Незалежності разом з канцлером Австрії Себастьяном Курцем

Слід зазначити, що зовсім нещодавно, 18 серпня, австрійський канцлер гуляв на весіллі разом з президентом РФ Путіним, а тепер вирішив відвідати Київ. Відомо, що Путін «заскочив» на весілля Карін Кнайсль – глави МЗС Австрії по дорозі в Берлін на зустріч з канцлером Ангелою Меркель. На святковій церемонії з’явився також і австрійський канцлер Себастьян Курц.