Випадковість? Від вибуху загинув соратник Мотороли

Чоловік підірвався, перебуваючи на території сухумського телецентру.

У самопроголошеній республіці Абхазія на саморобному вибуховому пристрої сьогодні вранці підірвався бойовик, який входив до угруповання одного з лідерів бойовиків самопроголошеної "ДНР" Арсенія Павлова (позивний "Моторола"), який був убитий в неділю, 16 жовтня. Про це повідомляє агентство Caucasus Times з посиланням на джерело в "МВС" Абхазії, передають Патріоти України з посиланням на "Радіо Свобода".

Зазначається, що чоловік підірвався, перебуваючи на території сухумського телецентру. Він виявився громадянином України. Встановлено особу загиблого: це Сергій Торосенко, за словами джерела, входив у групу Мотороли. В абхазькому "МВС" вважають, що загиблий в телецентрі мав спільників, і шукають їх.

Торосенко прибув до Абхазії кілька днів тому з Росії. Слідство вважає, що вибух був випадковим. Серед речей загиблого бойовика виявили рацію і карти місцевості, на яких були відмічені держустанови. Мотиви дій загиблого не повідомляються. Але зазначається, що в Абхазії серед інших бойовиків проходив лікування Моторола, у нього був конфлікт з місцевими, який мало не закінчився перестрілкою.