Злочинців розшукують, передає Корупція.Інфо

Популярне: Невже посадять??? Стало відомо, яке покарання загрожує сину Шуфрича за криваву ДТП, ви точно будете приголомшені

Поліція підозрює, що жінку згвалтували вихідці з північної Африки.

Минулої ночі, 26 серпня, в популярному курорті Ріміні четверо зловмисників напали на подружню пару з Польщі, яка зібралася на прогулянку на пляж.Злочинці жорстоко побили чоловіка, а потім на його очах скоїли групове згвалтування його дружини. Жертви нападу знаходяться в лікарні. Постраждалим необхідну допомогу надають польські дипломати в Італії.

Підозрювані – вихідці з північної Африки. Італійське агентство ANSA пише, що подружня пара піддалася нападу близько 4 години ранку за місцевим часом.

Постраждалих виявили випадкові перехожі, вони викликали швидку допомогу і поліцейських. За даними джерела, чоловіка побили до непритомності, а жінку потягли в мечеть, де по черзі згвалтували, а потім викинули в море. За версією правоохоронців, насильники перебували під впливом наркотичних речовин. Вони також можуть бути причетні до аналогічного нападу на повію-транссексуала з Перу.

Прокурор Аркадіуш Ярашек повідомив журналістам, що польська сторона підтримує зв'язок з італійською поліцією і прокуратурою, які вживають необхідних дії з метою затримання зловмисників