Діти політиків незмінно перебувають в центрі уваги ЗМІ та громадян.

Іванка і Тіффані Трамп

Старша дочка будівельного магната і політика Дональда Трампа 34-річна Іванка – публічна персона з дитинства. Раніше мріяла стати моделлю. Але з тих пір як батько вплутався в передвиборну гонку, Іванка допомагає його кампанії, роз'їжджаючи з ним по штатам.

Зведеній сестрі Іванки, Тіффані, 22 роки. Вона впевнено йде до статусу віртуальної світської левиці завдяки миловидній зовнішності і любові до документування своїх буднів в соцмережах.

Малія і Саша Обама

"Першим дітям" США заборонено користуватися соцмережами, але англомовні ЗМІ відстежують кожен їхній вихід у світ. Дівчата розлучаються з дитинством (Малії – 17, а Саші – 14), і багатьом цікаво, що з них вийде.

У 2015 році The New York Post назвала старшу сестру "висхідною іконою стилю". Малія стала об'єктом пильної уваги модних журналів і фешн-блогерів.

Гульнара і Лоле Карімова

Діти Президента Узбекистану Іслама Карімова – з найстаріших в списку "батькових дочок": Гульнарі – 43, Лолі – 39.

До недавнього часу старша Карімова професійно займалася дизайном ювелірних виробів під брендом Guli, була відома як співачка під сценічним псевдонімом Googoosha, очолювала наглядову раду неурядового фонду "Форум культури і мистецтва Узбекистану" і ряду інших громадських організацій.

Молодша – відомий в країні філантроп.

Барбара Берлусконі

31-річна Барбара входить до складу директорів FinInvest, віце-президент футбольного клубу "Мілан".

Згідно Вікіпедії, Барбара дружна з дочками президента Росії Володимира Путіна, Марією і Катериною.

Дженна Буш-Хагер

Доньці 43-го президента США Джорджа Буша і Лори Буш 34 роки. З 2008 року одружена, виховує двох дітей.

Однак за щастям Дженни пильно спостерігають понад 190 тисяч підписників в Instagram. Чимало, враховуючи, що дівчина особливо нічим не прославилася.

Френсіс Ебботт

На фото Тоні Ебботт з дружиною Маргарет (друга зліва) і дочками Френсіс, Луїз і Бріджет (зліва направо).

У політика три дочки, і чомусь улюбленицею ЗМІ стала середня, Френсіс. Заголовки про неї зазвичай витримані в кращих традиціях бабусь біля під'їзду: "Френсіс Ебботт сфотографували з цигаркою в руці! А тато знає?".

Марьям Наваз

Twitter 42-річної Марьям, дочки чинного прем'єр-міністра Пакистану, читають 1,71 мільйона чоловік. Вона, безперечно, одна з найзнаменитіших жінок країни.

Відучившись в університеті Пенджабу за фахом "англійська література", Наваз зайнялася політикою. Відповідає за реалізацію розробленої прем'єром програми підтримки талановитої молоді.