На російських трасах Е95 і M1 були помічені кілька десятків вантажівок «Урал» і КамАЗ без номерів і розпізнавальних знаків, ідентичних машинам Росгвардіі. Вони, ймовірно, рухалися в бік кордону з Білоруссю, заявила увечері 16 серпня расследовательской група Conflict Intelligence Team (CIT).

 

Читач видання «Фонтанка», який їхав з Пскова до Петербурга, звернув увагу на зустрічний потік. За його словами, назустріч рухалися десятки вантажівок і військових машин без номерів. На підтвердження він надіслав фото.

«За 4 години їзди Псков – СПб зустрів близько 30-40« Уралів», що рухаються без номерів. Були ще машини типу «Хаммер». Частина військового кольору, частина, як у ОМОНу. Всі без номерів. Думаю, їдуть до кордону з Білоруссю», – розповів він увечері 16 серпня.

«Представлені зразки техніки не стоять на озброєнні військ сил Західного військового округу», – прокоментували «Фонтанці» знімки в прес-службі ЗВО.

Одне з джерел в ВС в розмові з «Фонтанка» нагадав, що за часів українських подій будь-яка колона автоматично «прямувала» очевидцями на Україну.

В районі білоруського міста Орша зафіксована потужна військова колона. Про це в своєму Telegram-каналі повідомив журналіст Андрій Цаплієнко.

“Колона техніки рухається з боку російського кордону в напрямку білоруського столиці – Мінська. Невідомо, це російські або білоруські військові. “Але в будь-якому випадку важка армійська техніка рухається у бік столиці, в центр протестів”, – написав журналіст.