Користувачі здивувалися ініціативі герцогів Сассекських.

Незважаючи на те, що принц Гаррі і його дружина Меган Маркл залишаться без королівських титулів і фінансування тільки навесні 2020 року, герцоги вирішили вже зараз подбати про своє майбутнє. Так, вони взяли участь у рекламній кампанії Bell Canada, яку звинувачують у доведенні людини до самогубства.

Герцог і герцогиня Сассекські на своїй офіційній сторінці в Instagram рекламують телекомунікаційну компанію Bell Canada. Понад те, вони закликають підписників подивитися офіційне відео Bell – натомість компанія зобов’язується перераховувати користувачам за кожен перегляд по п’ять центів в канадські фонди, спрямовані на підтримку психологічного здоров’я людей.Але така ініціатива розлютила шанувальників герцогів. Адже відомо, що компанія Bell причетна до смерті ув’язненого Кліва Геддеса. Чоловік, який страждав параноєю повісився у 2017 році у тюремній камері. Кліва заарештували за наміри вбити батька і повинні були направити на психіатричну експертизу, однак в лікарні, що фінансувалася компанією, як виявилося, не залишилося вільних місць, і його відправили до в’язниці. Після самогубства в країні прокотилася хвиля протестів. Учасники маніфестацій, які звинувачували Bell у смерті Кліва, вимагали захистити права ув’язнених.

“Дуже дивно залучати до кампанії по боротьбі за душевне здоров’я компанію, яка довела до самогубства людину з психічними проблемами”, – обурюються користувачі мережі.