29 вересня з ізолятора на Окрестина в лікарню привезли 41-річного Дениса Кузнєцова. Медики діагностували у нього переломи кісток черепа, відкриту ЧМТ третього ступеня, гематоми, переломи ребер, забій легені. Кузнєцова без свідомості відправили в реанімацію, підключили до апарату ШВЛ.

Вчора ж стало відомо, що Денис помер – про це журналістам Белсату розповіла його дружина. «Вчора йому зробили третю операцію. Тримався на апараті, в тяжкому стані. Лікарі ніяких прогнозів не давали ».

Про те, як Денис взагалі виявився на Окрестина, його рідні не знають: він пішов на роботу і не повернувся додому. «Зазвичай чоловік на кілька днів виїжджає по роботі. Ми знали, що його не буде. Але навіть уявити не могли, що таке з ним може бути. Нам просто подзвонили з лікарні. Ми не знаємо, як і хто його побив. Нам в лікарні сказали, що лікарям він встиг розповісти, що його побили міліціонери », – пояснила дружина Дениса.

Як пише видання, 41-річний Денис К. отримав переломи кісток черепа, численні гематоми, відкриту черепно-мозкову травму середнього ступеня, переломи ребер та інші травми. До останнього моменту він перебував у реанімації без свідомості.

«Вчора йому зробили третю операцію. Тримався на апараті, в тяжкому стані. Лікарі ніяких прогнозів не давали », – повідомили родичі загиблого.

За їх словами, Денис К. був неконфліктний, участі в масових заходах ніколи не брав.

Як пишуть ЗМІ, 41-річний Денис К. отримав переломи кісток черепа, численні гематоми, відкриту черепно-мозкову травму середнього ступеня, переломи ребер та інші травми. До останнього моменту він перебував у реанімації без свідомості.

Телеграм канал Нехта з люттю пишуть:

«Впав з ліжка». Слідчий комітет підтвердив загибель затриманого з Окрестина

За даними слідства, 29 вересня в лікарню поступив 41-річний мінчанин з тілесними ушкодженнями. Через кілька днів, 3 жовтня, чоловік помер.

В ході перевірки встановлено, що чоловік був затриманий за адміністративне правопорушення (дрібне хуліганство) і знаходився в ІТТ ГУВС Мінміськвиконкому (Окрестина). Також наслідком попередньо встановлено, що він нібито впав з другого ярусу ліжка і так отримав тілесні ушкодження.

Цікаво, що СК по суті підтвердив жорстокість карателів щодо учасників протестів – мовляв, «так, проте це не той випадок».

Відзначимо, Мирні акції протесту супроводжувалися кривавими нападами з боку підконтрольних Лукашенко силовиків. Бійці ОМОН застосовували проти мирних громадян водомети, гумові кулі, сльозогінний газ і світло-шумові гранати.

В ході розгону антиурядових мітингів загинули щонайменше четверо протестувальників.

Тисячі людей були затримані.

Багатьох по кілька днів тримали в переповнених камерах СІЗО, піддаючи тортурам і нелюдським, жорстоким покаранням. В ООН повідомили про 450 випадках катувань. Звільнені люди, чоловіки і жінки, розповіли шокуючі речі про дні свого вимушеного ув’язнення. У чотирьох- і восьмимісних камерах утримували по кілька десятків людей, не даючи ні їжі, ні води, ні медикаментів. Затриманих по-звірячому били, катували, ображали і катували морально. Весь цей час їх родичі та сім’ї не мали ніяких відомостей про долю близьких – хоча багато було затримано відразу після виборів 9-10 серпня.

Білоруський диктатор відкинув будь-які поступки і спроби діалогу з протестуючими і опозицією, неодноразово заявляючи, що за хвилею протестів стоять західні сусіди Білорусі.