Страшний злочин стався в підмосковному Серпухові. Зловмисник вивіз дружину в ліс, щоб катувати її, передає Корупція.Інфо 

Популярне: “Скористаюся сімейним станом для зміни закону”: Луценко зробив нову заяву під час брифінгу

Там садист почав знущатися над жінкою. Спочатку дробив дружині пальці, потім відрізав кисті рук. Постраждала була госпіталізована – в московську лікарню її доставив сам чоловік. Йде дуже складна операція з порятунку руки жінки, другу врятувати не вдалося. Медики оцінюють стан мешканки Серпухова як важкий. Підозрюваний у скоєнні злочину затриманий.

Стосовно чоловіка порушено кримінальну справу за статтею "Умисне заподіяння тяжкої шкоди здоров'ю". Його покалічена дружина залишається в лікарні імені Семашка.

Судячи з фото з соціальних мереж, молода жінка – справжня красуня. За попередньою інформацією, чоловік розправився з дружиною на грунті ревнощів. Катуючи її, він намагався вивідати правду про зраду.

Те, що сталося прокоментувала мати постраждалої. За її словами, дочка з чоловіком раніше подали заяву на розлучення. Жінка розповіла, що зять вже погрожував дружині ножем і бив. Однак в останній тиждень він був "досить дружелюбний".

Відзначимо, у подружжя двоє дітей, які зараз перебувають у бабусі. У соцмережах родичі постраждалої оголосили збір коштів, щоб допомогти їй швидше пройти реабілітацію.