У лікарні американського міста Атланта від коронавірусу помер політик-республіканець, бізнесмен і телеведучий Герман Кейн, який був госпіталізований на початку липня.

Хворобу діагностували у Кейна в кінці червня – після того, як він взяв участь в мітингу прихильників президента Дональда Трампа в місті Талсі, штат Оклахома, де багато людей, в тому числі і сам Кейн, були без масок і не дотримувалися соціальної дистанції.

Раніше, як пише видання Metro, 74-річний Герман Кейн публічно применшував серйозність загрози COVID-19.Кейн боровся за висунення кандидатом в президенти від Республіканської партії напередодні виборів 2000-го і 2012-го років. Він був головою руху «Чорні голоси за Трампа».

Раніше Кейн вів передачу The Herman Cain Show на радіостанції WSB. Він також працював коментатором в Fox Business Network. І був президентом компанії Godfather’s Pizza.

Дональд Трамп висловив співчуття у зв’язку зі смертю свого політичного соратника. «Він був дуже особливою людиною … І, на жаль, помер від того, що називається китайським вірусом», – заявив президент США.