У Львові до суду направили обвинувальний висновок двом колишнім військовослужбовцям-сестрам, яких судитимуть за вбивство новонародженої дитини влітку 2019 року.

Як повідомляють в Держбюро розслідувань, обвинувачені служили в Львівському прикордонному загоні Західного територіального управління Держприкордонслужби.

«Жінки звинувачуються в навмисному вбивстві малолітньої дитини, вчиненненомк за попередньою змовою групою осіб (п. 2, 12 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України)», – відзначають в ДБР.

Слідство встановило, що 29 липня 2019 року одна з сестер народила дитину у дворі свого будинку і, не перев’язавши дитині пуповину, вдарила новонароджену дівчинку по голові. А її сестра, загорнувши ще живу новонароджену в поліетиленовий пакет, закопала дівчинку недалеко від будинку.

«В даний час обвинувачені перебувають під вартою. Одна з них звільнена, друга – відсторонена від посади. У разі доведення провини, підозрюваним загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 10 до 15 років або довічне позбавлення волі », – додали в ДБР.