1423332651_partizany

У Нацгвардії спростували інформацію про стягування сил в Дніпропетровськ. Про це повідомляє прес-служба Нацгвардії, передає Корупція.Інфо

"Відповідно до Указу президента України два батальйони Нацгвардії направляються до Дніпропетровська. Військові частини Національної гвардії України, дислоковані в м. Дніпропетровськ, переведені в посилений режим несення бойової служби", – сказано в повідомленні.

"Враховуючи виконання службово-бойових завдань Національною гвардією України в умовах особливого періоду, до охорони та оборони важливих державних об'єктів на території Дніпропетровської області додатково залучено гвардійці з Житомира та Черкас.

Ці заходи обумовлені загрозою загострення обстановки в області та необхідністю залучення додаткових сил для забезпечення безпеки громадян, охорони громадського порядку, законності та інтересів держави", – пояснили у відомстві.

Читати далі: На Львівщині Нацгвардія разом з військовими США будуть проводити спільні навчання


Пізніше в Нацгвардії спростували дану інформацію:

"У деяких засобах масової інформації поширено інформацію начебто про " …. стягування сил Нацгвардії в Дніпропетровськ", що не відповідає дійсності. Військові частини Національної гвардії, постійно дислоковані в м. Дніпропетровськ, діють у штатному режимі, виконуючи покладені на них завдання. Ніяких додаткових сил до несення служи підрозділами Національної гвардії України в Дніпропетровську не залучається", – повідомили в прес-службі.

Пізніше обидва повідомлення були видалені з сайту Нацгвардії.

Читайте також: Нацгвардія отримала похідний автомобільний клуб-друкарню (ФОТО)

Раніше Аваков дав охоронним фірмам добу для роззброєння: "На вулицях міст не будуть бродити особисті охоронні групи бізнесменів і політиків – з вогнепальною зброєю".