Не всі українці усвідомлюють героїзм захисників країни, які беруть участь в АТО на сході. Так, 28 військовослужбовців бригади провідниця просто не пустила в поїзд, аргументуючи свій вчинок тим, що «це не моя війна».

Про цю новину повідомляє «Преса України».

Четверо артилеристів 28 бригади намагалися дістатися до розташування своєї бригади за кілька днів до Нового року. Хлопці поверталися на війну з відпустки і мали намір з Миколаєва доїхати до Запоріжжя. Однак коли прибув транзитний поїзд Одеса-Запоріжжя, провідниця просто не пустила їх у вагон.

«Поїзд прийшов із запізненням, залишалося 2 хвилини. Провідниця нас просто не пустила взагалі. Викинула речі, закрила двері і все. Сказала, що це війна не її», – розповідає боєць Андрій Рудзінський.

Шоковані військові і проводжають їх волонтери в першу хвилину не знайшлися що сказати. Реакцією провідниці поїзда обурені також співробітники вокзалу.

«Викидають речі військовослужбовця, який зараз їде в таке місце, в якому він, можливо, віддасть своє життя за те, щоб її родина спала спокійно», – обурюється волонтер Тетяна Поліщук.

В результаті бійцям довелося купувати квитки на інший потяг, але він слідував в потрібному їм напрямку тільки через чотири дні. При цьому військовослужбовці виклали в цілому за квитки, які вони купують за власні гроші тисячу і більше гривень. У зв'язку з інцидентом, хлопці запізнилися на ротацію, і це не дозволило їх товаришам потрапити додому на новорічні свята, так як в графіку відпусток бригади стався збій.