Міський голова Львова надав докази блокування урядом вирішення проблеми сміття у Львові, передає Корупція.Інфо

Популярне: “За які такі заслуги?”: Порошенко нагородив Яценюка почесним орденом. Ви будете обурені, дізнавшись, яким саме!

Офіційних звернень влади Львова до органів місцевого самоврядування України, до обласних державних адміністрацій і подальших відмов (найчастіше за ініціативою місцевих фракцій БПП) – сотні.

Про це у Фейсбуці повідомляє міський голова Львова Андрій Садовий.

“Зокрема [відмови] і від вірного соратника Володимира Гройсмана мера Вінниці Моргунова. Дехто відверто в очі каже, що є пряма заборона “зверху” навіть на найменший об’єм допомогти”, – пише мер Львова у відповідь на прохання Володимира Гройсмана до всіх допомогти Львову в ліквідації екологічної кризи.

“Я нагадую пану президенту й пану прем’єр-міністру, що у них у шухлядах лежать вже П’ЯТЬ (!) звернень міської комісії з надзвичайних ситуацій з проханням про допомогу місту (або як мінімум припинити блокаду), які відверто ігноруються”, – зазначає Садовий.

“Про 14 запропонованих ділянок під полігон в межах області я навіть не знаю як коментувати. Припускаю, що пана прем’єр-міністра підставляють з інформацією місцеві державні чиновники. Бо це – відверта неправда! Це якщо пропозицією не вважати листи типу: “там біля села такого-то є якесь поле, ніби нічийне. Може ви там собі звалище зробите?”. Жодного іншого результату, крім збурення сільських громад, це дати не може”, – пише міський голова.

“Реальним кроком державної влади в цій ситуації для недопущення екологічного лиха може бути:
1.) розблокування діючих полігонів
2.) надання ділянки для нового резервного полігону для Львова та 4-х районів області, який відповідатиме ДБН В.2.4-2-2005 “Полігони твердих побутових відходів””, – пропонує Садовий.