Винуватиця смертельної ДТП у Харкові, яке забрало життя 5 осіб, 20-річна Олена Зайцева постійно відчуває себе погано і відчуває сильні головні болі.

Про це в коментарі УП розповіла її адвокат Юлія Козир, передає Корупція.Інфо:

Популярне: “Тепер, здавалося, померла сама смерть”: Відомий історик проникливо написав про Голодомор

За її словами, на здоров'ї Зайцевої позначилося перебування в СІЗО.

"Вона відчуває себе погано, має головні болі – результат першої, дуже серйозної ДТП в 2007 році. Вона щорічно проходить обстеження і лікування і приймає різні знеболюючі препарати. Вона також отримала травму під час цієї ДТП 18 жовтня, але так і не була обстежена належним чином. Звичайно, в СІЗО її оглядає лікар, але там немає ні обладнання спеціального, ні томографа", – сказала Козир.

На прохання підтвердити інформацію, поширену в ЗМІ, про те, що сім'я Зайцевої нібито продала квартиру в Харкові і виплатила постраждалим по 50 000 гривень, Козир сказала, що не знає, що відбувається з власністю сім'ї її підзахисної, але запевнила, що сім'я Зайцевих допомагає всім постраждалим.

"Купівля-продаж нерухомості або інших якихось матеріальних цінностей сім'ї – я не цікавлюся цими питаннями, тому що це не має жодного відношення до розслідування. Щодо того, що сім'я дійсно надає матеріальну допомогу абсолютно всім постраждалим – це правда. Перераховуються кошти на лікування та інші потреби до деяких благодійних фондів, до фондів при лікарнях, де лікувалися постраждалі", – сказала адвокат.