Нардеп Семен Семенчко повідомив, що з вчорашнього вчорашнього вечора до нього надходять  повідомлення з Полтавського штабу блокади, передає Корупція.Інфо

Популярне: Кравчук зробив сенсаційну заяву про Мінський формат. Такого повороту подій не очікував ніхто!

Активісти питають, чи не блокується в області станція Ромодан

“Приїхав начальник поліції, дзвонить голова районної адміністрації все налякані і кричать що ви з Семенченком перекриваєте станцію Ромодан. Посміялися ми, а на ранок історія продовжилася. У район стягнули Національну гвардію, поліцію, тітушек мобілізували. Знайомі офіцери дзвонять, блін так що тепер, ми воювати з вами будемо? Загалом весь район на вухах”, – передає у себе в Facebook ситуацію Семенчеко.

Семенченко на цьому тлі звернувся до командування Нацгвардії і СБУ. Депутат досить міцними словами обурився, що українці платять податки не для того, що вони створювали ганебні фейки.

“Перш ніж перти кудись ху#ову хмару особового складу ви хоч розвідку проведіть! У вас є прослушка телефонів, пеленг телефонів, агенти в нашому середовищі, так хоч обробіть ці дані! А не летіть на перший же фейк з вилупкуватими очима!”, – обурюється Семенченко.