Глава партії “Батьківщина” і екс-прем’єр міністр України Юлія Тимошенко 3 вересня на засіданні у Верховній Раді не була присутня.

Як виявилося, в родині політика сталося велике горе – в Дніпрі померла її 47-річна двоюрідна сестра Тетяна Шарапова. Це дочка тітки Юлії Володимирівни – Антоніни Ульяхіної, голови Дніпропетровської обласної організації “Батьківщини”.

– Висловлюємо щирі співчуття Антоніні Ульяхіній з приводу непоправної втрати дочки Тетяни. Сумуємо. Вічна світла пам’ять, – йдеться на дніпропетровській сторінці партії в Фейсбук.

Відспівували померлу 2-го вересня у дворі будинку, де живе 82-річна мама Юлії Володимирівни. Її будинок і будинок Антоніни Ульяхіної знаходяться по сусідству, фактично в центрі міста, але в дуже камерному районі, навколо такі ж дорогі котеджі.

За словами сусідів, суєта навколо будинку матері Тимошенко почалася ще вдень у понеділок – туди з’їхалися дорогі автомобілі, поруч припаркувалася карета “швидкої допомоги”, мікроавтобус ритуальної служби, пізніше під’їхав чорний катафалк-лімузин. У двір раз у раз заходили люди з квітами, деякі жінки були в траурних хустках.

Незважаючи на розкриту хвіртку, було зрозуміло, що просто так, по-сусідськи, ніхто заходити не стане. Сусіди спостерігали збоку, будуючи припущення, чиї ж похорон.

– Чому так пізно? Скоро вже сонце сяде, – міркувала одна з сусідок. – Я у двір заглянула, там людей багато, квітів, три священики приїхали і чути цілий жіночий церковний хор. Вінки ще о другій годині дня привезли.

– Так, напевно, сьогодні відспівають у будинку і в Київ повезуть, а ховати завтра будуть. Юлія Володимирівна адже там живе, – припустила друга сусідка-спостерігач. – Хто його знає, як вони вирішили …

Ні Юлії Володимирівни, ні її тітки, Антоніни Ульяхіної, видно не було. У двір заходила дівчина, дуже схожа на Женю Тимошенко, з великим букетом червоних троянд в руках.

Сусіди вирішили розійтися по домівках, як тільки катафалк виїхав з двору, так і не дізнавшись, кого ж ховають. Махнувши рукою, пояснили, що все одно з новин дізнаються – не сьогодні, так завтра.

Офіційне прощання з двоюрідною сестрою Юлії Тимошенко пройшло 3 вересня, в Дніпрі, в театрі ім. Шевченко.

У Тетяни Валеріївни залишився чоловік, дорослі син і дочка, і маленький онук.

ДОВІДКА

Відомо, що Тетяна Шарапова займалася бізнесом, у її сім’ї було кілька кафе в Дніпрі, зокрема, кав’ярня “Золота рибка” в центрі міста. Ще в 2008-му ЗМІ писали, що розкішні будинки сім’ї Тимошенко, розташовані в Дніпрі, оформлені саме на Шарапову. Хоча за інформацією з держреєстру про право власності на нерухомість на ім’я Тетяни Валеріївни Шарапової, ніяких особняків в Дніпрі біля неї немає. Зате в декларації про доходи самої Тимошенко зазначено, що будинок площею 588 квадратних метрів в селищі Козин під Києвом народний депутат орендує у двоюрідної сестри. Також, як і земельні ділянки, площею 1500 і 1800 кв.м. в тому ж Козині.