Радник глави Офісу президента Олексій Арестович сказав, що українці, які жартують над владою в країні є “вівцями” та “лакеями”.

Про це він написав у Facebook, назвавши таких громадян України особистим “розчаруванням року”. На його думку, “у нас немає нічого спільного, крім влади”.

“Ви ведете себе, як вівці, які розп’яті на обробній дошці … Вам здається, що вас багато. Що ви вільні. Що ви тут, типу, живете у вільній країні, на відміну від росіян з йоржиками, і вже що-що, а вищий громадський привілей – іржати над владою – у вас не відняти”, – висловлювався він.

На його думку, українці, які жартують над владою, самі нічого не мають.

“А кудкудакання слуг в людській, яким тільки й залишається шкіриться, розповідаючи вульгарні історії з життя господарів, за вечірнім пивцем, відпочиваючи від трудів праведних … Не треба вести себе, як лакеї. Це російський громадський архетип”, – розповідав Арестович.

Він додав, що українцям потрібно не сміятися з влади, а підтримувати її.

“Ми – дурнуваті, інфантильні, безмозкі “потєряшки”, що не мають досвіду держуправління і яким всьому, всьому доводиться вчитися заново: будувати економіку, воювати, управляти, вчитися і розвиватися. Жити разом. Жити серед інших народів. У нас немає нічого спільного, крім влади”, – резюмував Арестович.

– Внимательно наблюдаю за вами, друзья, и должен признаться – у меня тоже есть разочарование года.

Это вы (хорошо, что…

Опубликовано Олексій Арестовичем Вторник, 26 января 2021 г.

Нагадаємо, раніше Олексій Арестович сказав, що Україна і Росія можуть помиритися за день.