582324

Підрив катера українських прикордонників в Азовському морі спричинив саморобний вибуховий пристрій бойовиків

Про це повідомляється на сторінці прес-центру АТО у "Фейсбуці", передає Корупція.Інфо

"За попередніми висновками експертів, які розслідують інцидент з катером Державної прикордонної служби України, який стався 7 червня поблизу Маріуполя, причиною події став саморобний вибуховий пристрій, який принесло морем з боку окупованих територій", – йдеться у повідомленні.

У штабі АТО зазначили, що вибуховий пристрій складався з деревинної хрестовини, пінопластових елементів та предмета, схожого на металевий циліндр з маячком.

"Прикордонники, що перебували на борту катера, прийняли невідомий предмет за радіобуй та намагалися його підтягнути до судна. В цей момент пристрій спрацював та пролунав вибух, в результаті чого катер було пошкоджено, а особи, які перебували на його борту, отримали поранення різного ступеня важкості", – наголосили у прес-центрі.

Нагадаємо, на пляжі біля Маріуполя вибухнув катер, який належить береговій охороні Державної прикордонної служби України.

Пізніше у МВС повідомили про загибель одного з подстраждалих під час вибуху катера в Маріуполі, ще п'ятеро перебувають у лікарні.

582324_1270878 582324_1270877