В українському уряді підтверджують прогнози про настання в вересні одного з найважчих періодів в сучасній історії України.

Про це в коментарі Апостроф ТВ заявив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука.

За його словами, відповідно до матеріалів негласного звіту, який був призначений для службового користування, з одного боку у вересні відбудеться накладення декількох факторів. Так, у Путіна будуть повністю розв'язані руки після закінчення Чемпіонату світу з футболу. З іншого боку очікується зростання популістських настроїв в Європейському Союзі, до чого також докладе руку Кремль.А під зовнішнім факторам в Україні додасться небезпечний турбулентний період – виборчі перегони.

«На тлі всіх цих факторів ми зробили висновок, що приблизно з вересня для України настане найнебезпечніший період в нашій історії. У нас немає ніяких сумнівів, що Росія буде активно діяти в своїх інтересах, використовуючи наші внутрішні протиріччя і слабкість для того, щоб дестабілізувати ситуацію в країні », – заявив Тука.

Одним з таких напрямків він назвав почалася низку нападів на активістів в українських регіонах.