Марина Порошенко хоча і пройде до Київради в результаті місцевих виборів, проте політиком їй не бути. У натальной карті дружини Петра Порошенка немає жодного натяку на те, що вона здатна проявити себе в політиці або займати будь-які політичні пости.

Про це в коментарі Главреду заявив астролог Влад Росс.

На думку астролога, Марина Порошенко – “така ж домогосподарка і дружина політика, як і Світлана Тихановська в Білорусі”.

Висунення Марини Порошенко на київські вибори першим номером у списку партії Європейська солідарність, за словами Влада Росса, є не більше ніж слідуванням модної тенденції.

“Політологи помітили тенденцію: дружини політиків виходять на перші політичні ролі і без втрати репутації їхніх чоловіків беруть участь у виборах. Навіть якщо Марина Порошенко програє, для Петра Олексійовича нічого поганого не трапиться. Хоча політтехнологи сподіваються, що вона, як Світлана Тихановська, несподівано виграє вибори. Тож це просто модна тенденція – відправляти в бій жінок. Ось і від Слуги народу теж висунута жінка на пост мера Києва…”, – вважає Влад Росс.

На думку астролога, Україна ще не доросла до того рівня, коли буде здатна сприймати в якості лідера жінку.

“До того часу, коли жінки почнуть займати в нашій країні ключові державні посади, в Україні, напевно, повністю буде знищена корупція”, – зазначив Росс.

Астролог не сумнівається, що Марина Порошенко пройде до Київради і проведе туди команду Європейської солідарності, проте сама на своєму новому місці роботи з’являтися буде рідко.

“Прізвище Порошенко на цих виборах буде звучати цікаво і заманливо. Тому секта фанатів Порошенка (приблизно 10%), звісно, проголосує за це прізвище. Таким чином, Марина Порошенко опиниться в Київраді. Однак не думаю, що вона буде особливо часто з’являтися на роботі”, – прогнозує Росс.

При цьому астролог зазначив, що гороскоп Марини Порошенко вказує на відсутність важливих для політика якостей.

“У момент її народження сходила Діва, знак підпорядкованості, а всі планети знаходяться у неї в 6-му домі гороскопу у Водолії: Меркурій, Венера, Юпітер, Сонце, Сатурн. Марина Порошенко – явний Водолій, який при цьому постійно знаходиться у когось у підпорядкуванні і під чиїмось впливом. Керувати вона може хіба що вдома, в сім’ї, своїм чоловіком. До того ж, в гороскопі пані Порошенко сильний тау-квадрат до Нептуна, а Нептун – планета, що управляє Рибами, які, як правило, мовчазні і не володіють красномовством, так необхідним для політика. Красномовство в гороскопі Марини Порошенко повністю перекреслено зірками”, – вважає Влад Росс.

Крім того, Росс вважає, що, оскільки Марина Порошенко повністю керована своїм чоловіком, це означає, що в Київраді, по суті, у нас буде сидіти її чоловік.

“Отже, говорячи про Марину Порошенко, ми маємо на увазі, що в Київраду проходить Петро Порошенко”, – резюмував астролог.