У Шрі-Ланці пролунав ще один вибух, внаслідок якого загинуло двоє людей. Сьомий вибух пролунав у готелі Tropical Inn, розташованому біля зоопарку міста Коломбо на півдні. 

Згодом стало відомо про ще один, восьмий, вибух у неділю у Шрі Ланці – знову в Коломбо. За даними поліції, восьмий вибух здійснив самогубець, в результаті загинуло троє людей.

Зазначається, що міністр оборони Шрі-Ланки ввів нічну комендантську годину в країні. Шрі-Ланка також вводить "тимчасову" заборону на соціальні мережі після вибухів. 

Раніше повідомлялось про 6 вибухів: три у готелях і три у церквах. Зокрема в церквах, розташованих у містах Коччкаде, Негомбо та Баттікалоа. Усі готелі, у яких сталися вибухи, розташовані в Коломбо.

Десять днів тому начальник поліції Шрі-Ланки Пуджут Джайасундара попереджав про те, що бойовики-смертники можуть планувати атаки на церкви. Таку інформацію йому надали від неназваної "іноземної розвідувальної служби".

Варто зазначити, що як мінімум два вибухи дійсно були здійснені терористами-смертниками. Влада країни скликала термінову нараду за участю командування армії, військово-повітряних сил і флоту.

NTJ – радикальна мусульманська група в Шрі-Ланці, яка минулого року стала відома у зв'язку з актом вандалізму щодо буддійських статуй. 

Зараз у Шрі-Ланці відбувається святування католицького Великодня. Це найтемніша Великодна неділя в історії країни.