У кожної людини є своє минуле. У знакових особистостей терористичної ДНР теж. Арсеній Павлов більше відомий як Моторола не виключення. Хизуватися різаниною молодик полюбляв з юності.

Моторола в молоді роки, коли він бів знаний тільки як Арсеній Павлов

Моторола в молоді роки, коли він бів знаний тільки як Арсеній Павлов

Що таке біографія людини? Є анкетні дані. Де і в якій родині народився. До якої школи ходив. Які оцінки отримував. Де надалі навчався чи працював. Однак інколи одна дрібниця. Одне фото розповість більше ніж цупка пачка папірців.

Ось таке фото в мережі з’явилося на сумнозвісного Моторолу, «героя» ДНР. Арсеній Сергійович Павлов народився 1983 року в Комі АСРР (про походження нагадує відома руда борідка). З 15 років залишився без батьків на бабціному опікунстві. Моторола.

Моторола. Дикуни часто носили мисливські трофеї на голові, Павлову дісталася цапова борідка

Дикуни часто носили мисливські трофеї на голові, Павлову дісталася цапова борідка.

Справа звісно не в тому що юнаку довелося зарізати свійську тварину. Жоден м’ясоїд не може докоряти іншому за це. Однак з закривавленим обличчям хизуватися головою нещасної кози на камеру, це вже дещо інше. Це за Фройдом криваві інстинкти. Хтось з таким стає затятим мисливцем, хтось серійним вбивцем, а Моторола став провідним м’ясником терористичної республіки. 

 

джерело: Патріоти України