Мешканка Великої Волосянки Львівської області, яка застрелила своїх дочок і вбила себе, була моделлю в минулому.

Журналісти ТСН знайшли її профіль в Facebook, який, за їхніми даними, належав жінці.

На цій сторінці у соцмережі остання публікація датована 23 січня, попередня – за 5 серпня 2019 року. Більшість з них стосуються психології.

Місцеві ЗМІ вже написали про психічне захворювання у загиблої. Однак, в поліції цю інформацію коментувати відмовилися. У селі Велика Волосянка, де жінка жила останні кілька років, кажуть, що дивної поведінки за нею ніколи не помічали, йдеться в сюжеті ТСН.

Вбивство сталося на базі відпочинку в 125 кілометрах від Львова. За високими дерев’яними воротами відразу кілька будинків для відпочинку. В одному з них і знайшли тіла матері і її двох маленьких доньок. За словами правоохоронців, жінка вистрілила в них, а потім застрелилася сама.

У поліції кажуть, всі постріли були зроблені з мисливської рушниці, яка лежала поруч з тілом молодої жінки. І впевнено констатують, що саме мати дівчаток – єдина підозрювана у злочині.

За даними поліції, цей комплекс відпочинку належить родині померлої і жінка переїхала сюди зі Львова, щоб допомагати з бізнесом. У самому Львові на неї зареєстровані три будівлі. На одній з них – вивіска про продаж.

36-річна мати дівчаток вела в соцмережах сторінку, де в більшості повідомлень писала на тему психології.

У селі сім’ю називають дуже порядною і успішною.

“Людина, з якої батьки всі повинні були брати приклад. Вихована, врівноважена”, – говорить вчителька Стрілківського ліцею Марія Савчак.

Інші сусіди кажуть, сім’я з дітьми деякий час жила в цьому будинку. Але з часу їх переїзду в село, тут майже нікого не буває. У те, що сталося, не можуть повірити.

“Не може бути, і вона хороша була жінка. Щось перемкнуло їй, видно, я не знаю. Вона завжди привітна була”, – говорить сусідка.

З батьком дівчаток, за словами сусідів, жінка розлучена. Чи підтримувала вона з ним відносини – поки невідомо.