Кандидат до Львівської обласної ради від ВО «Свобода» Йосиф Ситник звинуватив чинного голову ЛОР Олександра Ганущина у підкупі виборців. Він заявив, що Ганущин роздає гроші на ремонти у селах Бродівського району, агітуючи таким чином голосувати за нього на виборах. Сам Олександр Ганущин відмовився коментувати такі звинувачення Ситника.

Кандидат до Львівської обласної ради від ВО «Свобода» Йосиф Ситник у суботу, 10 жовтня, написав у Facebook допис, у якому заявив, що Олександр Ганущин роздає у селах Бродівського району гроші на ремонт капличок та інші потреби, агітуючи таким чином голосувати за себе. Ситник назвав конкретні суми, які, за його словами, отримали мешканці сіл від Ганущина.

«Голова Львівської облради у селах Бродівського району за три тижні до виборів роздає по 1500 грн на ремонти капличок та інші потреби з умовою щоб голосували за нього та по 325 грн (10 євро) за розвішування своїх плакатів. Обіцяє, що після чергового обрання (а він є безперервним депутатом вже понад 15 років) за бюджетні кошти поставить у селі дитячий майданчик і відремонтує кусок дороги», – написав Йосиф Ситник.

Йосиф Ситник уточнив ZAXID.NET, що інформацію про роздачу Ганущиним грошей йому підтвердили родичі у селах Микити та Накваша Бродівського району.

Натомість голова облради Олександр Ганущин відмовився прокоментувати звинувачення у підкупі виборців.

«Йосиф Ситник, який мовчить роками, щось написав у фейсбуці? Мене це не цікавить», – сказав Ганущин журналістці ZAXID.NET.

Зазначимо, що Олександр Ганущин йде у депутати Львівської обласної ради від парії «Європейська солідарність» по другому виборчому округу, в який з-поміж інших входить Бродівська міська громада. Йосип Ситник балотується до ЛОР від ВО «Свобода» по п’ятому округу, в який входить Личаківський, Сихівський і Франківський райони Львова. До 2015 року Ситник був депутатом облради від «Свободи» і займав посаду першого заступника тодішнього голови ЛОР Петра Колодія.