Тренер популярного телевізійного шоу «Зважені та щасливі» Іраклі Макацарія повідав про те, що його насправді пов’язує з колегою Мариною Боржемською. Так пише інтернет-журнал «Теленеделя».

Варто зазначити, що з моменту виходу першого епізоду нового сезону вищевказаної телепрограми почали ходити чутки про роман, який зав’язався між тренерами проекту. Тому журналісти не упускають можливості розпитати як Іраклі Макацарію, так і Марину Боржемську про те, що відбувається між ними. Внести ясність у ситуацію, що склалася зголосився саме чоловік.

Він зазначив, що між ним і Мариною абсолютно немає ніякої романтики. Їх пов’язує лише спільна робота в рамках проекту. До того ж, Іраклі Макацарія порекомендував всім ніколи не заводити службові романи.«Не можу збрехати – у мене був один службовий роман. Історія, яка не довго тривала. І це було дуже багато років тому, коли я працював в Грузії. Але я на сто відсотків упевнений, що службові романи заважають робочому процесу. Звичайно, не можна вказувати серцю, але я рекомендував би уникнути такого, оскільки потім все помітно дуже сильно», – розповів Іраклі Макацарія.