Актриса спостерігається в медичному центрі, куди її доставили днями. У Анастасії Заворотнюк пухлина головного мозку, але про її стан майже що нічого невідомо, так як близькі не збираються давати коментарів.

Напередодні до редакції «СтарХіта» надійшов лист, в якому співробітник установи, куди відправили Анастасію Заворотнюк, пропонує зробити з неї інтерв’ю.

«Я людина, яка має прямий доступ до неї, і можу записати відео, як я задаю їй питання, які ви мені напишіть», – йдеться в повідомленні.

Вартість подібної послуги оцінюється автором листа в 800 тисяч рублів. Людина припустила, що це інтерв’ю може стати останнім для Заворотнюк.

Раніше пресі також намагалися продати фотографії хворий зірки «Моєї прекрасної няні».

«У мене є відео Заворотнюк в лікарні, зняте мною особисто, і 17 фотографій, зроблених в період з 15 по 25 вересня 2019 року. Я з учорашнього дня в цій медустанові не працюю. Готова передати всі записи анонімно. За винагороду », – писала невідома жінка.

Анастасія Заворотнюк недавно була виписана з «Європейського медичного центру», де перебувала під наглядом лікарів.«Її везли на каталці, голова в хустині, величезні темні окуляри на очах, але ми розглянули, що вона сильно розповніла. Від колишньої краси не залишилося і сліду. Просто страшно дивитися на неї! »- казали очевидці.

Анастасію Заворотнюк виписали з лікарні.

Зараз Заворотнюк буде спостерігатися в столичному медцентрі для відновлення тяжкохворих. Через її стан ніякі операції проводити не можна, тому артистці можуть давати лише медикаменти.

Актриса бореться з пухлиною головного мозку. Перші симптоми у артистки виникли приблизно півроку назад, але вона не звертала на них уваги, так як у неї було багато роботи в театрі. У серпні спектаклі з її участю почали скасовувати, а в вересні Анастасію доставили в реанімацію у важкому стані. Поруч з нею постійно знаходиться хтось із близьких.

Нагадаємо, що багато хто вважає, що хвороба у Заворотнюк могла розвинутися після того, як вона народила дочку Мілу. Щоб завагітніти, 47-річній зірці, ймовірно, довелося перенести гормональну терапію, яка могла вплинути на її організм.

«За рік до вагітності Настя пройшла в елітному медичному центрі серйозне обстеження. Вона готувалася до гормональної терапії, яка допомогла б їй завагітніти. Пройшла всіх лікарів, робила в тому числі і МРТ головного мозку. Ніяких пухлин у Насті на той момент не було виявлено. Хвороба була виявлена ​​тільки після пологів », – говорив знайомий зірки.