Співачка зізналася, що після участі в групі вона була настільки виснажена, що їй не хотілося більше займатися кар’єрою.

Віра Брежнєва після відходу з групи більше не планувала займатися кар’єрою, оскільки за зізнанням співачки, їй було дуже важко працювати в музичному колективі. У ВІА-Грі дружина Меладзе пробула 5 років, після чого вона зважилася піти.

За словами самої співачки, вона навіть не думала більше займатися творчістю, думаючи присвятити себе дітям. Однак з часом вона все-таки почала сольну кар’єру, а ще пізніше – вона почала випускати власний бренд косметики.

«Після п’яти років дуже активної роботи в групі я втомилася. І не збиралася починати сольний проект. Планувала займатися дітьми, присвятити себе сім’ї », – розповіла Віра Брежнєва.

Крім того, вона розповіла, в чому різниця між самостійною роботою та виступом в колективі: «Попит в результаті сформував пропозицію. Перший трек я робила просто в задоволення і як експеримент. У продюсерському проекті ти залежиш від графіка, зате вся відповідальність покладається на керівника. У сольному – формуєш розпорядок дня, концертів, репетицій сам, але при цьому виникає потреба і важливі рішення приймати самостійно ».