Свого часу образ Вєрки Сердючки позбавив артиста можливості жити, як усі, маючи звичайну роботу, дружину, дітей. І все ж Андрій Данилко каже, що не шкодує, що в його житті з’явилася “пишногруда провідниця”.

Вона подарувала йому славу і стан, про які колись звичайний хлопець з Полтави навіть не мріяв. Тепер можна і про особисте життя подумати.

Так, завидний холостяк Андрій Данилко вже незабаром може одружитися, адже нарешті артист дозрів показати всім жінку, яка заволоділа його серцем.

Як виявилося, 45-річний співак вже кілька років перебуває у стосунках з 51-річною Інною Білоконь, яка всім відома, як мама легендарної Вєрки Сердючки.

Вони познайомилися ще наприкінці 80-х. Андрій після того, як його не прийняли в музичне училище, поступив в торгово-кулінарне ПТУ. Там почав активно брати участь в самодіяльності 16-річний хлопчина і зустрівся з 21-річною Інною.

До речі, випадково показав, кого любить Андрій Данилко, EL Кравчук. Він опублікував кілька цікавих фотографії в соцмережах і все стало зрозуміло.

Так, на фото Андрій Данилко позує з Інною Білокінь, його сценічної колегою. Пара на фото демонструє свої теплі відносини і мило цілується на вулиці сонячного Майамі в особняку Версачче. Цікаво, що в тому ж році на банкеті після концерту співачки Любаші знайшлися свідки, які бачили, як Данилко і Білоконь знову таки цілувалися, не приховуючи своїх почуттів.

До речі, деякі ЗМІ стверджують, що Інна Білоконь залишила чоловіка заради Андрія Данилка. У Полтаві у сім’ї був шикарний особняк і бізнес – вони розводили собак таких порід як хаскі, вівчарки, шпіци і вирощували яблука у власних садах.

Також додамо, що сам же Данилко нещодавно публічно поміркувати про весілля. За словами артиста, він був би не проти прийти на урочисту церемонію в банному халаті і тапочках.