З’явилася інформація, що популярний український співак Макс Барських став обличчям обкладинки відомого видання про зірок в об’єктиві fashion фотографа Ярослава Бугаєва.

Так, за місяць до старту другого світового туру Nezemnaya 2020, самий ротируїмий український артист за версією TopHit закриває всі гештальти 2019 року у відвертому інтерв’ю журналістам “Отдохни”. Макс Барських розкрився читачам з несподіваної точки зору.

“З точки зору відносин цей рік був дуже спокійний. 90 відсотків свого часу я присвятив творчості та написанню музики. Решта 10 пішли на проведення часу з сім’єю, друзями і близькими мені людьми. Висновок 2019 року – свою любов поки не зустрів і усвідомив, що перестав її шукати. Я вірю, що вона сама мене знайде в певний момент життя, коли я менше всього буду чекати”, – поділився співак.Також він розповів, що найбільше питаннями про одруження й дітей його дошкуляють саме батьки.

“Але я слабо піддаюся будь-якого впливу з боку оточуючих і чітко переконаний у своїх бажаннях. На даному етапі я не можу приділяти належну кількість часу своєї майбутньої сім’ї, тому й не прагну до якнайшвидшого її придбання. Я живу на дві країни і левову частку свого часу проводжу або в літаку, або на сцені. Яке майбутнє може чекати такі стосунки на відстані? Рано чи пізно тобі все одно доведеться зробити вибір. Але я впевнений, що в моєму житті обов’язково настане етап, коли мені цілком захочеться зануритися в сімейні справи і присвятити всі 90 відсотків, які я зараз витрачаю на роботу і музику, приділити рідним і близьким. До того ж, я б не хотів, щоб моє батьківство обмежилося лише біологічним фактором. В моєму розумінні тато – це людина, яка відкриває дитині світ і сам живе світом дитини. Коли зрозумію, що досяг всього, чого хотів, у творчості – займуся сім’єю”, – розповів музикант.