На жаль, ніхто не застрахований від курйозних випадків. Навіть наші улюблені знаменитості.
Так, сьогодні відома українська телеведуча Лілія Ребрик потрапила у неприємну ситуацію. 
Річ в тім, що програму "Ранок з Україною", яка виходить по буднях о 06:30 Ліля проспала.

"Я сьогодні в тренді і зараз розповім чому. Сьогодні я перший раз в житті проспала. О шостій ранку я прокинулася, а о 6:30 вже була в ефірі, типу встигла все зробити. Скажу чесно, я приїхала на роботу в шльопанцях, так як влізла в перше, що попалося під руку ", – зізналася Лілія Ребрик в ефірі.Сьогодні телеведуча будила українців разом із гуртом "ТНМК" – Фаготом і Фоззи. Але, як бачимо, не обійшлося без курйозних випадків.
Після програми, Ребрик подякувала гостям програми за підтримку в ефірі. А потім вирішила поділитися з підписниками ситуацією, що склалася.

"Кожен ранковий ведучий одного разу переживає найбільший стрес у своєму житті! І ні: це не перший його ефір! Це день, коли він проспав! І сьогодні це сталося зі мною! Я прокинулася о 6.00 (тільки прокинулася). Звичайно, в кінці кінців, я встигла, але в кадр – буквально влетіла! О 6.30 вже була в ефірі! Можна, виявляється, і за п'ять хвилин зробити макіяж і зачіску! ухххх, який адреналін, екстрим, ЖАХ! Ніякі американські гірки з цим не порівняти. Окреме спасибі хлопцям з "ТНМК" за підтримку. Вони, до речі, теж сьогодні спізнились. А у вас було таке? Що важливе  ви проспали? " – написала Лілія Ребрик на своїй сторінці в Instagram.